top of page

תחומי עיסוק

ייעוץ וליווי משפטי

למשרד מומחיות וניסיון עשיר ומגוון במתן שירותים משפטיים שוטפים ללקוחותיו החל מעריכת הסכמים שונים כגון: מתן שירותים, מיזמים משותפים, מייסדים, שותפיות, שכירויות ארוכות טווח ועוד מגוון רחב של התקשרויות מסחריות. למשרד אף התמתחות ייחודית בדיני הקניין הרוחני המאפשרת במסגרת מתן השירותים לספק ייעוץ משפטי אודות הדרכים הנכונות והאפקטיביות לשמור ולהגן על זכויות הקניין הרוחני של הלקוח לרבות באמצעות ביצוע רישומים אצל רשם הפטנטים וסימני המסחר בארץ ובעולם.

ליטיגציה (בית משפט)

המשרד מספק ללקוחותיו שירותי ליטיגציה (התיידנות משפטית). למשרד ניסיון רב בבניית אסטרטגיה וניהול הליכים משפטיים מורכבים הן בבתי משפט ובתי הדין לעבודה והן במסגרת הליכי בוררות. המשרד מקפיד להתאים את אופן ניהול ההליך ובניית האסטרטגיה על פי צרכיו הייחודים של הלקוח. למשרד התמחות ייחודית בניהול הליכים משפטיים בתחום הקניין הרוחני והעוולות המסחריות.

מקרקעין

ברוב המקרים עסקאות מקרקעין מהוות את העסקה המשמעותית ביותר בחייו של הלקוח, לפיכך קיימת משמעות עצומה לייצוג משפטי מקצועי מגורם הבקיא בדיני המקרקעין ודיני המיסוי הרלוונטיים, שכן כל טעות קטנה בתהליך העסקה עלולה לגרום ללקוח נזקים כלכלים גבוהים.

המשרד מייצג רוכשים ומוכרים בעסקאות מכר של נכסים מסחריים, נכסים למגורים וקרקעות תוך שימת דגש על האינטרסים החשובים בעסקאות מסוג זה.

המשרד אף מקפיד לשים דגש בכל עסקה על השינויים הרבים שחלו בהוראות המיסוי החלות על עסקאות מקרקעין, וההשלכות הרבות שיש לשינויים אלה.

בנוסף, מנהל המשרד התקשרויות בחוזים לשכירות ארוכות טווח המשלבות פעמים רבות מנגנון ביצוע עבודות התאמה בנכס המושכר תוך חלוקת אחריות בין השוכר לבין המשכיר.

למשרד אף ניסיון בייצוג קבלנים בהתקשרות לביצוע עבודות בנייה תוך התמחות בבניית מנגנוני תמורה ייעודים כגון: פאושלי, על פי כתב כמויות, עלויות פלוס וכדומה.

קניין רוחני, דיני תקשורת ובידור

תחום הקניין הרוחני הינו תחום מתפתח ודינאמי המושפע באופן ישיר מקצב ההתפתחות הטכנולוגית והחקיקה אשר לא פעם מתקשה להדביק את התקדמות הטכנולוגיה.

ניהול זכויות בתחום הקניין הרוחני מאופיין בראש ובראשונה ברישום זכויות במקום בו הרישום מתאפשר, וכן עריכת הסכמים ורישיונות מסודרים  התואמים את הנסיבות.

במסגרת זו משרד מבצע רישום של סימני מסחר ומדגמים בארץ ועולם, וכן מספק ייעוץ מקצועי בנוגע לסיכוי הרישום, אופן הרישום.

המשרד אף מתמחה בעריכת הסכמי שימוש ומתן הרשאות (Clearns) בתחום הקניין הרוחני בין בעל הזכות למקבל זכות השימוש כגון: הסכמי הרשאה לשימוש בסימן מסחר, מוסיקה, צילומים וכדומה.

המשרד בעל התמחות ייחודית בדיני בידור ודיני תקשורת ומספק ייעוץ משפטי מגוון ורחב בתחומים אלה השלובים זה בזה כגון: הסכמי הפקה, הסכמי הפצה, הסכמי הרשאה, הסכמי ייצוג, הסכמי שידור, רכישת זכויות (לרבות במוסיקה) וניו מדיה (אינטרנט וסלולר).

המשרד מייצג התחום זה גופים מסחריים ולקוחות פרטיים

עיסוק בענף זה מחייב ניסיון עשיר והכרה יסודית של התחום והרגולציה המאפיינת אותו וכן היכרות מעמיקה עם דיני הקניין הרוחני, לשון הרע והגנת הפרטיות. 

גישור

סכסוכים ומחלוקות רבים מורכבים ככול שנראים לצדדים, ניתנים פעמים רבות לפתרון מהיר ויעיל בדרך של ניהול תהליך גישור באמצעות צד שלישי היודע לזהות באופן מקצועי את האינטרסים האמיתיים של הצדדים בסכסוך ולהביא אותם לתהליך בונה של הידברות והסתכלות שונה על המחלוקת תוך יצירת פתרון הטוב ביותר לצדדים.

סיום סכסוך באמצעות גישור בהכרח חוסך לצדדים זמן רב ומשאבים ניכרים תוך שמירה על המוניטין של כל צד וסיום דיסקרטי של המחלוקת.

עו"ד ירון לוין הינו מגשר מוסמך ובעל נסיון עשיר בניהול הליכי גישור וסיום מחלוקות מחוץ לכותלי בית המשפט.

דיני משפחה

 

למשרדנו אף מחלקה העוסקת בדיני משפחה, צוואות, הסכמי ממון לרבות חיים משותפים והליכי אפוטרופסות. 

bottom of page